Семенівська сільська рада Мелітопольського району

Вівторок, 20.04.2021, 18:37

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Каталог файлів | Реєстрація | Вхід

Головна » Файли » Генеральний план

Генеральний план с. Семенівка
[ Викачати з сервера (6.79 Mb) ] 04.08.2015, 10:41

Генеральний план був розроблений на основі таких нормативних документів:

- Закон України  «Про регулювання містобудівної діяльності»;

- Закон України  «Про архітектурну діяльність»;

- ДБН Б.1.1 – 15:2012 «Склад та зміст  генерального плану населеного пункту»

- ДБН 360-92** «Планування і забудова міських ті сільських поселень»

- ДСТУ-Н Б Б.1.1-12:2011 «Склад та зміст плану зонування  території (зонінг)»;

  Авторський колектив:

-         Головний архітектор проекту – Лукашева Оксана Анатоліївна

-         Головний економіст – Барабаш Марія Федорівна

-         Консультант – Лукашев Юрій Вікторович

   2.1. Стисла характеристика географічного розташування населеного пункту.

    Мелітопольський район Запорізької області межує на півдні з Якимівським районом, на заході — Веселовським, на півночі —Михайлівським, на сході з Токмацьким та Приазовським районами. До середини 60-х рр. на території Мелітопольського району було 47 поселень, у яких проживало 24222 чоловік. Самими великими були Терпіння (2262 чол.), Вознесенка (2092 чол.), Новомиколаївка (1960 чол.), Семенівка (1924 чол.), Костянтинівка (1834 чол.).

    У 1923 р. продовжилося перекроювання адміністративної карти. Територія Мелітопольщини виявилася розділеної між Велико-Токмацьким, Вознесенським і Кизиярським районами Мелітопольського округу. У 1924 р. частина районів з переважним німецьким населенням виділили в Молочанський район і створили Терпінівський район.

У 1930 р. округи були ліквідовані. З 15 вересня центр Кизиярського району переноситься в Мелітополь і район перейменувався в Мелітопольський. Постановою Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету та Ради Народних Комісарів УСРР № 23 від 1930 р. «Про ліквідацію округів  та перехід на двоступеневу систему управління» перенесено центр Кизиярського району з села Кизияр в місто Мелітополь, перейменувавши Кизиярський район в Мелітопольський.

20 травня 1933 року до нього приєднався Терпіннівський район.

З 1932 по 1939 р. Мелітопольщина входила до Дніпропетровської області. 10 січня 1939 р. була утворена Запорізька область. З тих пір Мелітопольський район — у її складі.

Загальна площа — 1780 км², що становить 7% території області. Районний центр: Мелітополь. Населення — 50 144 (на 1 жовтня 2014). Утворено район 1930 року.

         Село Семенівка  належить до Семенівської сільської ради Мелітопольського району Запорізької області.

С. Семенівка з південної сторони межує з районним центром містом Мелітополь та знаходиться за 100 км від обласного центру м.Запоріжжя.

Семені́вка (до 1870 року — Сорокове) — село в Україні, Мелітопольському районі Запорізької області. Розташована на правому березі річки Молочної, за 7 км від районного центру. До найближчої залізничної станції Мелітополь — 5 км.  Площа території села Семенівка – 609,5 га. Населення становить 2943 осіб. Орган місцевого самоврядування — Семенівська сільська рада.

Семенівка (Сорокове) засноване 1813 року переселенцями із сіл Чернігівки і Андріївки Бер­дянського повіту. Згодом сюди прибуло кілька сімей з Дніпровського повіту, а та­кож з Малої Білозерки Мелітопольського повіту. Протягом 1830–1832 рр. тут посе­лилися державні селяни з Миргородського повіту Полтавської та Білгородського повіту Харківської губерній, а в 50-х роках — з Курської та Орловської губерній. За народними переказами, назва села Сорокове походить від назви місця заснування — сорокової дільниці. З 50-х років переселенці з Орловської губернії стали нази­вати його Семенівкою в пам'ять про рідне село на батьківщині. Ця назва й була офі­ційно затверджена у 1870 році. Станом на 1886 рік у селі Терпінівської волості Мелітопольського повіту Таврійської губернії  мешкало 1658 осіб, налічувалось 224 двори, існували православна церква, школа та лавка.

2.2

Оцінка реалізації попереднього генерального плану

     Попередній генеральний план забудови села Семенівка розроблявся у 1966 році інститутом «Укрмістбудпроект», але термін дії генерального плану закінчився, проектна документація не зберіглась. Межі та площі населених пунктів прийняті згідно проекту встановлення меж сільських населених пунктів по сільським та селищним радам народних депутатів Мелітопольського району Запорізької області затвердженого розпорядженням представника президента України №262 від 12 травня 1993 року (Запорізька філія «Інститут землеустрою»).

    На цей час існує «Програма розробки містобудівної документації»  по Семеніській сільській раді на 2012-2015 роки.

    Характеристика існуючого  стану.

    Сучасний стан містобудівної документації та її реалізації в дії полягає в тому, що з`явилася невідкладна потреба в розробці нового генерального плану села Семенівка з урахуванням наявних побажань мешканців села , вимоги містобудівного законодавства України, соціальних потреб та потреби в промисловій сфері розвитку населеного пункту.

   Семенівська сільська рада розташована у центральній частині Мелітопольського району, в степовій зоні з характерним рівнинним ландшафтом, посушливим кліматом та високим температурним режимом. Загальна площа земель сільської ради складає 11 809,8 га. Загальна чисельність населення сільської ради складає 4108 чоловік. Центральна садиба розміщена в с. Семенівка. Всього в сільській раді 1769 домогосподарств.

Категорія: Генеральний план | Додав: silrada
Переглядів: 486 | Завантажень: 10 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Форма входу

Категорії розділу

Програми [2]
Положення [0]
Генеральний план [1]

Пошук

Погода у Мелітополі на тиждень

Наше опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 9

Друзі сайту

Мелітопольська районна рада
mrada

Запорізька обласна рада
oblrada

Мелітопольська районна державна адміністрація
mrda

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0